Welkom Arrangementen Zalen Catering 't Boshuys Foto's Contact Over ons Agenda
Volg Partycentrum de Zandstuve op Twitter! Volg Partycentrum de Zandstuve op LinkedIn! Volg Partycentrum de Zandstuve op Facebook!
Partycentrum de Zandstuve

Referenties

Aannemersbedrijf de Boer
Accuraat Accountants
- www.accuraat.com
Altez Noord - www.altez-noord.nl
Al-stuc - www.alstuc.nl
ANWB - www.anwb.nl
Aufderhaar Plastics - www.akg.nl
Autobedrijf Bertil Jansen - www.bertiljansen.nl
Baalderborg groep - www.baalderborg.nl
Ballast Nedamwww.ballast-nedam.nl
Bilanx Accountants - www.bilanx.nl
Bloemendal Assurantiën - www.bloemendal.nu
Bouwbedrijf Gebr. Klein Jan - www.gebrkleinjan.nl
Bouwbedrijf Maneschijn - www.maneschijn-bouw.nl
Bouwbedrijf Valk - www.valkdaarle.nl
Bouwhuis Makelaardij - www.bouwhuismakelaardij.nl
BOVO - www.bovo.nl
Brinks Metaalbewerking - www.brinksmetaal.nl
CAV Den Ham - www.cavdenham.nl
CDA - www.cda.nl
CNV - www.cnv.nl
Colpro Elementenbouw - www.colpro.nl
Countus - www.countus.nl
ChristenUnie - www.christenunie.nl
CSG Het Noordik - www.noordik.nl
De Groot Vroomshoop - www.degrootvroomshoop.nl
De Haere - www.de-haere.nl
De Jong en Laan Accountants - www.jonglaan.nl
De Makerië - www.demakerie.nl
Dierenartsenpraktijk Den Ham - www.dierenkliniekdenham.nl
Eastborn - www.eastborn.com
Evers Agro - www.eversagro.nl
FNV - www.fnv.nl
Fundeon - www.fundeon.nl
Fysiotherapie Den Ham - www.fysiodenham.nl
Gemeente Twenterand - www.twenterand.nl
Grontmij - www.grontmij.nl
HAMI - www.winkelenindenham.nl 
Hein Heun groep - www.heinheun.nl
Huiskes Verswaren - www.huiskes-verswaren.nl
Hutten Groep - www.huttengroep.nl
Hyproca Diary Group - www.hyproca.nl  
IKVO - www.ikvo.nl
Kamer van Koophandel - www.kvk.nl
Klaas Harms - www.deschoonste.nl
Kok Afbouw BV - www.kok-afbouw.nl
Kovab
Larcom
- www.larcom.nl
Mekufa - www.mekufa.nl
Min. Economische Zaken, Landbouw en Innovatie - www.dienstlandelijkgebied.nl
Mobilis - www.mobilis.nl
Notariskantoor Endendijk - Koene - www.eknotaris.nl
Obo Tyres BV - www.obo.nl
PCBO Scholen - www.pcbo.nl
Plegt Vos - www.plegt-vos.nl
Politie Twente - www.politie.nl/twente
PostNL - www.postnl.nl
Profile Tyre Centre Heuver - www.profile-heuver.nl
Jansen of Lorkeers Pluimvee
Rabobank West Twente
www.rabobank.nl
Reef Infra BV - www.reef-infa.nl
Reimink - www.reiminkdenham.nl
Roelofs Groep BV - www.roelofsgroep.nl
Schoenenhuis Jan Paswww.janpas.nl
SPGH - www.spghnijverdal.nl
Starselect Groep - www.vvdenham.nl
Van Gelder Groep - www.vangeldergroep.nl
Vitens NV - www.vitens.nl
Volker Rail - www.volkerrail.nl
Volker Wessels Infra - www.volkerwessels.com
Waterschap Regge en Dinkel - www.wrd.nl
Wemekamp Groothandel BV - www.wemekamp-groothandel.nl
J. Wessels Transport - www.wesselsenzoon.nl
Zorgaccent - www.zorgaccent.nl
De zeven zekerheden van de Zandstuve 100% Gasttevredenheid, daar gaan we voor! 1Service 2Maatwerk 3Vers 4Vermaak 5Sfeervol 6Vernieuwend 7Wensen
Dennenweg 11 | 7683 RS Den Ham Telefoon +31 (0)546 671650 info@dezandstuve.nl
Volg Partycentrum de Zandstuve op Twitter! Volg Partycentrum de Zandstuve op LinkedIn! Volg Partycentrum de Zandstuve op Facebook!